Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 501,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. Obrazy
  3. Obrazy do obýváku

Obrazy do obýváku

Obrazy do obýváku

Obývací pokoj je místnost, kde bychom se měli cítit pohodlně. Tato místnost by měla působit reprezentativním dojmem a stejně jako je součástí každého obývacího pokoje pohovka, zeď zdobí obrazy. Existuje obrovské množství různých druhů dekorací a obrazů z velkého množství různých materiálů. Každý z nás má jiný vkus a obrazy do obýváku si vybíráme právě podle toho, který nám do našeho interiéru zapadá nejvíce. Obraz do obýváku by měl zapadat do barev našeho obývacího pokoje a zároveň by měl také reprezentovat nás. Obraz může vyjádřit to, kdo v něm bydlí, jaké má zájmy a koníčky, zdali rád cestuje nebo zdali rád nad věci uvažuje. Mnoho lidí již má představu o svém obrazu do obývacího pokoje a vědí, zdali by rádi zeď ozdobili rostlinu, nočním městem, či abstraktním obrazem. Právě proto také u nás naleznete všechny obrazy pečlivě rozčleněné do kategorií a každý v nich tak přímo naleznete tématiku, o kterou má zájem.

Jaký obraz do obýváku zvolit?

Volba typu motivu není jedinou volbou, kterou musíme u koupě obrazu učinit. Jak již bylo zmíněno, obrazy do obývacího pokoje se vyrábí v rozličných rozměrech, tvarech, a také z mnoha různých materiálů.

Obrazy na plátně

V poslední době se staly největším hitem obrazy na plátně vyráběné tiskem na plátno. Obrazy na plátně jsou vyrobené tiskem na plátno a toto plátno je následně napnuto na vnitřní nosný rám. Plátno je přes rám přetaženou a upnuto je ze zadní strany. Díky potištění i ze stran tloušťky 1,6cm obraz na zdi vytváří nádherný trojrozměrný efekt. Obrazy na plátně tvoří také největší část našeho sortimentu. Obrazy je možné na zeď umístit jako jednodílné obrazy, nebo vícedílné. Jednodílné obrazy je možné zvolit od rozměru 30x30cm až po 120x80cm, popřípadě panoramatický rozměr 145x58cm. Vícedílné obrazy je nutné vybírat také s ohledem na místo na zdi, které máme k dispozici. Nejmenší trojdílné obrazy mají délku 70cm a každý z motivů je možné získat v desítkách různých variant. Vícedílný obraz je tedy možné si vybrat do úzké dlouhé chotby stejně jako do místnosti s vysokým stropem. V případě, že zeď máme zcela volnou, je určitě možné zvolit i největší sedmidílný obraz v rozměru 210x100cm.

Ručně malované obrazy

Ne každý holduje obrazům vyráběným pomocí tiskáren a raději by zvolil tradiční obraz malovaný rukou. Tyto obrazy je v tomto obchodě možné zvolit pouze ve vícedílných variantách a opět jsou všechny pečlivě rozdělené do kategorií dle tématu. Ručně malované obrazy do obýváku jsou vyráběné za pomocí kvalitních akrylových barev zkušenými malíři. Plátno u malovaných obrazů je přetaženo přes 1,6cm tlustý vnitřní rám a pro lepší efekt je pomalováno i po stranách. K zákazníkovi malovaný obraz odesíláme pečlivě zabalený v pevné kartonové krabici.

Skleněné obrazy

V případě, že se stěhujete do nového bytu či domu plného lesku a chtěli byste skutečně unikátní kousek, doporučuje zvolit skleněné obrazy. Doba papírových obrázků za skleněnou tabulkou je pryč, stejně jako je pryč také doba nevzhledných kovových bočních pacek či dřevěných rámečků. Skleněné obrazy v naší nabídce jsou vyráběné tiskem na zadní stranu skleněné tabule tloušťky 4mm. Tato tabule je po stranách pečlivě zabroušená a dodávána je včetně speciálních úchytů na zadní stranu obrazu. V nabídce máme skleněné obrazy v rozměru 30x30cm, 40x40cm a 100x55cm, vyrobit je ale možné zcela libovolný rozměr dle přání zákazníka. V případě nevyužití námi dodaných úchytů je možné obraz na zeď, na obklad či mezi obklad lepit pomocí lepidla na zrcadla. Skleněné obrazy se velmi lesknou, jejich údržba je zcela snadná, a garantujeme, že ohromí každého návštěvníka Vašeho pokoje. Skleněné obrazy je možné kombinovat také se skleněnými hodinami (30x30cm nebo kulaté o průměru 30cm).